GizmoHub

Yaşam tarzı uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35.1 MB
  • Version 2.29
  • Dil İngilizce
  • Firma Verizon Wireless
Çocuklarınızın daha güvenilir cihazlar kullanabilmesi için geliştirilen GizmoHub uygulamasında pek çok yer alıyor.

Çocuğunuzu ne zaman ve nerede olursanız olun tek tuşla kontrol edebileceğiniz GizmoHub uygulamasında GizmoPal ve GizmoGadget gibi farklı fonksiyonlar da yer almaktadır. Cihaz içerisinde kolayca aramalar yapabilmenizi sağlayan bu uygulama dilediğiniz bilgiyi kolayca bulmanıza ve kontrol etmenize de yardımcı olmaktadır.

Tamamen ücretsiz olan GizmoHub uygulamasını telefon veya tabletinize yükledikten sonra sizin için hazırlanan birçok özelliğe kolayca sahip olabilirsiniz.

Çocuğunuzu otomatik olarak görebileceğiniz bu uygulamada bulunduğu yerin GPS sınırlarını da kolayca belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz sınırlar dışına çıkıldığı takdirde size anında bildirim gelecek ve bu sayede çocuğunuzun bulunduğu yerleri kolayca takip edebileceksiniz.

Ayrıca kimlerle konuşulduğunu da görebileceğiniz GizmoHub uygulamasında telefon rehberindeki isimleri de gözlemleyebilirsiniz. Çocuğunuza kısa mesajlar da gönderebileceğiniz bu uygulamada emoji veya ses kaydı da iletebilirsiniz. GizmoHub uygulaması ile ses ayarlarını veya zil seslerini de değiştirebilirsiniz. Pil seviyesini de kontrol edebileceğiniz bu uygulama sayesinde dilediğiniz her bilgiye rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Bu uygulamayı şifreleme yöntemi ile koruyabileceğiniz gibi çocuğunuzun bilgilerini de güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Sizde GizmoHub uygulamasını cihazınıza yükleyerek çocuğunuz hakkında her türlü bilgiye sahip olabilir, kontrol altında tutabilirsiniz.

 

   

Daha Fazla Göster
GizmoHub indir